این روزها سالروز تروز سعید حجاریان توسط سعید عسگر است. سعید عسگر در مقابل ورودی شورای اسلامی شهر تهران حجاریان را با ضرب گلوله مجروح کرد. 
 
سعید عسگر که از اهالی شهرری تهران می باشد بعد از طی نمودن مدتی در زندان های مختلف، هم اینک آزاد است و در مرخصی به سر می برد. عسگر که به نظر می آید نظراتش بروز شده است هم اینک مشغول فعالیت فرهنگی است. 
  
وی با بررسی جریان فراماسونی و همچنین مسائل استراتژیک روزگار می گذراند. 
  
در انتخابات سال 88 شایعه شده بود که عسگر در ستاد میرحسین موسوی فعالیت دارد که وی در گفتگو با خبرنگاران این مسئله را تکذیب نمود.
سعید عسگر که بود؟

سعید عسگر عضو انصار حزب اله تهران بود که سعید حجاریان، عضو سابق شورای شهر تهران را در سال ۱۳۷۸ با اسلحه ماکاروف و از ناحیه صورت ترور کرد و پس از آن به ۱۵ سال حبس محکوم شد، اما پس از طی مدتی از زندان مورد عفو قرار گرفته و از زندان آزاد شد.وی همچنین در سال ۱۳۸۲ رهبری گروهی ۲۵۰ نفره از لباس‌شخصی‌ها را در حمله به خوابگاه دانشجویان دانشگاه علامه طباطبائی بر عهده داشت.

وی به همراه محسن مرتضی مجیدی هم‌دست او که موتور را می‌راند حجاریان را در ۲۲ اسفند ۱۳۷۸ در روی پلکان ساختمان شورای شهر مورد سوءقصد قرار داد. گلولهٔ شلیک شده به گونهٔ سعید حجاریان اصابت کرد و وارد گردن او شد. او به طرز معجزه‌آسایی زنده ماند، با این وجود وی تا به امروز از عوارض این حادثه رنج می‌برد. سعید حجاریان پس از ترور، ضارب خود را بخشید.

سعید عسگر در زمان ترور بیست سال داشت و دانشجوی مهندسی شیمی دانشگاه آزاد اسلامی تهران جنوب بود.[۲] وی دستگیر و به ۱۵ سال زندان محکوم شد.اما پس از مدت کوتاهی از زندان آزاد شدهمچنین وی اظهار داشت که خود مستقلاً دست به این اقدام زده و صاحب موتور سیکلت خودش بوده‌است.


ارسال توسط .

اسلایدر

دانلود فیلم

http://islamabadigharbpost.blogfa.com/